Lenze otsevõlliga reduktorid

Täiskäik edasi! Planetaarseid, tigu- ja otsevõlliga reduktorid on pöördepunkti ülekande muutmiseks kasutuses paljudes tööstuslikes seadmetes ja rakendustes.Kui täpsus on oluline ning kõrgtehnoloogilistes rakendustes on vaja saavutada suuri pöördpunkte, on planetaarreduktorid alati õige valik.Tigureduktor oma universaalsuses ja vastupidavuses on kasutatav paljudes tööstuslikes rakendustes.Ühendatavad võllreduktorid sobivad ka ruumi kokkuhoidu eeldavatesse kohtadesse näiteks lao- ja väljastusüksustes, kui seadme konstruktsioon peab olema võimalikult kompaktne.

Täiskäik edasi!
Planetaarseid, tigu- ja otsevõlliga reduktorid on pöördepunkti ülekande muutmiseks kasutuses paljudes tööstuslikes seadmetes ja rakendustes.

Kui täpsus on oluline ning kõrgtehnoloogilistes rakendustes on vaja saavutada suuri pöördpunkte, on planetaarreduktorid alati õige valik.

Tigureduktor oma universaalsuses ja vastupidavuses on kasutatav paljudes tööstuslikes rakendustes.

Ühendatavad võllreduktorid sobivad ka ruumi kokkuhoidu eeldavatesse kohtadesse näiteks lao- ja väljastusüksustes, kui seadme konstruktsioon peab olema võimalikult kompaktne.

Lenze otsevõlliga reduktorid:

  • g7x0/g8x0 planetaarreduktor ja koonus-planetaarreduktor
  • MPR/MPG planetaarreduktor
  • g500-H silinderreduktor
  • g500-S silinderreduktor

Suur valik Lenze tooteid Energiatehnika OÜ laos!

ENERGIATEHNIKA

Kontakt

Võta ühendust!

+372 655 1312

www.energiatehnika.ee

info@energiatehnika.ee

ASUKOHT


Väike-Männiku tn 3, 11216 Tallinn

Kvaliteet

LiikmelisusJälgi meid: