Lenze sagedusmuundurid

Description

Lenze on Saksamaa sagedusmuundurite ja servoajamite lipulaev, mis pakub lõputult võimalusi masinaehitajatele.
Väga paindlikud lahendused – võib koostada oma sagedusmuunduri täpselt neist moodulitest, mis endal vaja on (i550). Saadaval on valmis tarkvaramoodulid ja -rakendused keerukate seadmete ehitamiseks ja seadistamiseks. Valikus on sagedusmuundurid laias võimsusvahemikus kuni 240 kW ja kõikvõimalikele rakendustele tööstuses. Leidub ajamilahendusi sise- ja välistingimustele, toiduainetööstusele, külmkambrisse, pesumasinale ja küpsetusahjule. Saada on nn kilbi sagedusmuundurid keskseks ja vee- ja tolmukindla IP66 ümbrisega seadmedhajusjuhtimiseks sh. Lenze seadmed ühilduvad sujuvalt kõikide levinud automaatikavõrkudega – vaikimisi enamasti CANopen või uuematel EtherCAT; lisamoodulitega Profibus, Interbus, Ethernet NRT, Ethernet Powerlink, EtherCAT ja Profinet.
Energiatehnika OÜ on ainus volitatud Lenze süsteemiintegraator Eestis. Sagedusmuunduri seadistamine pole meile probleem. Aitame sellega kui vaja.

Miks valida Lenze sagedusmuundur?

  • Lenze sagedusmuunduritel on lihtne seadistus
  • Kiire ja koolitatud tehniline tugi Energiatehnika OÜ-st
  • Aitab säästa tööjõukuludelt
  • Kiire tarne
  • Täpne ja töökindel juhtimine

Lenze sagedusmuunduri juhtsüsteem on modulaarne. See tähendab, et jõuosa külge saab ühendada erinevaid juhtimissüsteemi plokke vastavalt tegelikule vajadusele. Kasutajaliidese pessa saab paigutada näiteks WLANi või USB ploki. Sagedusmuunduri seadistamiseks ja diagnostikaks on loodud mitmel tasemel arvutiprogrammid ja nutitelefoni äpp erinevatele rakendustele. Äpp suhtleb kasutajaga lihtsas inimkeeles vastavalt rakenduses vajalikule tasemele. I500 sagedusmuunduritega saab WLANi abil ühenduse mistahes maailma punktist, kus on saadaval internet. Sagedusmuundur on liidetud asjade internetti (IoT). Olemuselt keeruline toode on tehtud kasutajale lihtsaks, võimaldades ülikiiret seadistamist, käikuandmist ja diagnostikat ka suhteliselt väheste erialaste teadmistega ja kasutajaliidese kasutamise vilumuseta.

Soovitame vaadata alltoodud videosid:

i500 tutvustus: