Magnet-Schultz on asutatud Saksamaal 1912. aastal. Peamisteks toodeteks on kõrgekvaliteedilised lülitusmagnetid, ventiilmagnetid, pöördmagnetid, hoide- ja lukustusmagnetid, aga ka andurid ja erilahendused.

Maailma suurim elektromagnetite tootja Magnet-Schultz

Energiatehnika OÜ-l on 1991. aastast tihedad sidemed maailma suurima elektromagnetite tootjaga Magnet-Schultz (asutatud 1912). 

Neil on tootmises üle 2000 erineva solenoidi/ elektromagneti. Valikus leiduvad üldotstarbelised alalisvoolumagnetid – ühe- ja kahesuunalised tõmbavad ja tõukavad -, riivistusmagnetid turvasüsteemidele, vahelduvvoolumagnetid, vibromagnetid, pneumoventiilmagnetid, plahvatuskindlad ventiilmagnetid, pneumaatika proportsionaalmagnetid, hüdraulika lülitus- ja proportsionaalmagnetid, asendianduriga proportsionaalmagnetid, pöördmagnetid, proportsionaalsed pöördmagnetid, alalisvoolu-elektromagnetsidurid ja pidurid, alalisvoolu-hoidemagnetid, püsihoidemagnetid, pisimagnetid, induktiivsed asendiandurid, kahvel-liigendid, pistikud, alaldid ning magnetite juhtelektroonika jpm.

Sinu rakendusele sobivaima elektromagneti leidmiseks on vaja teada rakenduse tehnilisi nõudeid ja elektromagnetite võimalusi. Energiatehnika OÜ-l on elektromagnetite valikuvormid ja tabelid, mis võimaldavad sobiva elektromagneti kiiresti leida.

Valik elektromagneteid / solenoide meie kodulehel: https://energiatehnika.ee/tootesilt/magnet-schultz/
Võta ühendust ja uuri võimalusi: info@energiatehnika.ee või helista +372 655 1312

Elektromagnetid/solenoidid

Elektromagnetid/solenoidid

Elektromagnetid/solenoidid

Hoidemagnetid

Vibraatorid

Hüdraulika klappsolenoidid

Pneumaatika klappsolenoidid

Vesiniku ja kütuseelementide klappsolenoidid

Proportsionaalsed elektromagnetid

Klapiasendiandurid

ATEX, IECEx elektromagnetid ja nende korpused

Vahelduvvoolu elektromagnetid

Energiatehnika OÜ on Magnet-Schultz eksklusiivne esindaja ja maaletooja Eestis. Aitame kliendil sobiliku toote välja valida ja pakume tehnilist tuge.
Magnet-Schultz tooteid müüme ainult juriidilistele isikutele, st registreeritud ettevõtetele või ühendustele.
 

Võta meiega ühendust telefonil +372 655 1312 või täida allolev vorm oma soovide kirjeldusega.

    Võta meiega ühendust: