Väike-Männiku 3, 11216 Tallinn
+372 655 1312
info@energiatehnika.ee

Tarnijad

[:et]

25 aastaga on meil välja kujunenud usaldusväärsed koostööpartnerid.

Delta tööstusautomaatika

Globaalne Taiwani juurtega elektroonikafirma, mis arendab ja toodab maailmas kõige suuremas koguses toiteplokke, samuti jõupooljuhtmuundureid, servoajameid automaatikakomponente, taastuvenergeetika seadmeid energiajuhtimissüsteeme, roboteid jm.

Block logo

Blockon trafode, toiteplokkide, reaktorite ja EMC filtrite tootja, mis on asutatud Saksamaal 1939. aastal ja praegu tegutseb 4 kontinendil. Kõik tooted on tippklassi kvaliteediga, olemas on enamus sertifikaate, tarned on kiired enamasti otse tehase laost.

Tramec on Itaalia firma TVT grupist.  Toodanguks on kõrgekvaliteedilised tigu-, hüpoid-, paralleelsete võllidega, võllile paigaldatavad, nurk-, planetaarreduktorid jm. Lisaks pakutakse elektrimootoreid, sagedusmuundureid, inverterid jm. Toodangut eksporditakse üle maailma, muuhulgas Aasiasse. Põhjus on selles, et Trameci reduktorid on kvaliteetsed soodsa hinna juures.

Ülemaailmse haardega Saksa tootja, kes on spetsialiseerunud täppis-elektriajamitele,  automaatikaseadmetele ja elektertranspordi veoajamitele. Lenze on Saksa masinatööstuse lemmiktarnija, kuna firma toodete kvaliteet, tarned ja teenindus on lihvitud ideaalilähedaseks. Kõik tooted ja tehniline tugi on ööpäevaringselt saadaval üle maailma.

Lenze tutvustus (pdf)

PeakTech Prüf- und Messtechnik GmbHon Saksa ettevõte (asutatud 1957), kes müüb oma nime ja kvaliteedikontrolli all peamiselt allhankena toodetud elektroonika ja keskkonna mõõteriistu, testreid, ostsilloskoope, toiteallikaid, signaaligeneraatoreid jpm. Peaktechi toodetel on soodne hinna ja kvaliteedi suhe, mis sobib hästi enamikule Eesti klientidele.

PeakTechi kasutusjuhendid (pdf)

Peaktechi toodete ametlikud ostukohad on STOKKER, EHITUSE ABC ja OOMIPOOD Kui Te ei leidnud endale sobivat toodet, saatke päring info@energiatehnika.ee

Saksa profimõõteriistade ja testimisseadmete tootja aastast 1906. Firma toodab eriti kõrgekvaliteedilisi mõõteriistu, paigaldiste ja seadmete ohutustestreid, mis vastavad kõige karmimate standardite ja sertifitseerijate nõuetele üle maailma.

Magnet-Schultzon on maailma suurim elektromagnetite tootja, kes on asutatud Saksamaal 1912. aastal. Peamisteks toodeteks on kõrgekvaliteedilised lülitusmagnetid, ventiilmagnetid, pöördmagnetid, hoide- ja lukustusmagnetid, aga ka andurid ja erilahendused.[:en]

Paljude turuvõimaluste vahel soovitame Teil alati valida toode ametlike edasimüüjate juures, mis tagab tootele garantii. Energiatehnika OÜ toodete ametlikud ostukohad on OOMIPOOD, EHITUSE ABC ja STOKKER. Kui Te ei leidnud endale sobivat toodet, saatke päring info@energiatehnika.ee

25 aastaga on meil välja kujunenud usaldusväärsed koostööpartnerid.

Tramec is an Italian company from the TVT Group. The production is high-quality screw, hypoid, parallel shafts, shaft-mounted, angular, planetary gearboxes, etc. In addition, electric motors, frequency converters, inverters, etc. are offered. The product is exported worldwide, including Asia. The reason is that the Tramec reducers are of good quality at a favorable price.

A German manufacturer with a worldwide reach, specializing in precision electric drives, automation equipment and electric vehicle drives. Lenze is a favorite supplier of the German machine industry, as the quality, supply and service of the company are perfectly polished. All products and technical support are available around the clock around the world.

German manufacturer of instrumentation and testing equipment since 1906. The company
manufactures especially high-quality measuring instruments, installation and equipment safety
testers that meet the requirements of the most stringent standards and certifiers worldwide.

A global Taiwanese-based electronic company that develops and manufactures power supplies, as well as power converters, servo drives, automation components, renewable energy equipment, energy management systems, robots, and more.

[:]