Väike-Männiku 3, 11216 Tallinn Eesti
+372 655 1312
info@energiatehnika.ee

TARNIJAD

ENERGIATEHNIKA OÜ on kõrgtehnoloogiline insenerifirma (asut. 1992), mis on pühendunud elektriajamite-, automaatika- ja mõõtelahendustele. Lisaks tarnitakse tööstusele elektrimootoreid, servoajameid, sagedusmuundureid, reduktoreid, tööstusautomaatika seadmeid ja mõõteriistu. Energiatehnika originaalsed seadmed paistavad silma kõrge töökindluse, täpsuse ja säästlikkuse poolest.

Paljude turuvõimaluste vahel soovitame Teil alati valida toode ametlike edasimüüjate juures, mis tagab tootele garantii. Energiatehnika OÜ toodete ametlikud ostukohad on OOMIPOOD, EHITUSE ABC ja STOKKER. Kui Te ei leidnud endale sobivat toodet, saatke päring info@energiatehnika.ee

25 aastaga on meil välja kujunenud usaldusväärsed koostööpartnerid.

Tramec on Itaalia firma TVT grupist.  Toodanguks on kõrgekvaliteedilised tigu-, hüpoid-, paralleelsete võllidega, võllile paigaldatavad, nurk-, planetaarreduktorid jm. Lisaks pakutakse elektrimootoreid, sagedusmuundureid, inverterid jm. Toodangut eksporditakse üle maailma, muuhulgas Aasiasse. Põhjus on selles, et Trameci reduktorid on kvaliteetsed soodsa hinna juures.

Ülemaailmse haardega Saksa tootja, kes on spetsialiseerunud täppis-elektriajamitele,  automaatikaseadmetele ja elektertranspordi veoajamitele. Lenze on Saksa masinatööstuse lemmiktarnija, kuna firma toodete kvaliteet, tarned ja teenindus on lihvitud ideaalilähedaseks. Kõik tooted ja tehniline tugi on ööpäevaringselt saadaval üle maailma.

Saksa profimõõteriistade ja testimisseadmete tootja aastast 1906. Firma toodab eriti kõrgekvaliteedilisi mõõteriistu, paigaldiste ja seadmete ohutustestreid, mis vastavad kõige karmimate standardite ja sertifitseerijate nõuetele üle maailma.

Globaalne Taiwani juurtega elektroonikafirma, mis arendab ja toodab maailmas kõige suuremas koguses toiteplokke, samuti jõupooljuhtmuundureid, servoajameid automaatikakomponente, taastuvenergeetika seadmeid energiajuhtimissüsteeme, roboteid jm.