Tarnijad

Energiatehnika tarnijad on maailmatasemel komponentide tootjad. Meie tarnijad on usaldusväärsed ning vastavad ka kõige nõudlikuma ettevõtte kvaliteedi, kvantiteedi ja tarneaegade nõudmistele. Usaldusväärsed tarnijad, kvaliteetsed komponendid ja hästitoimiv logistika tagavad teie rahulolu nüüd ja tulevikus.

Delta logo

Delta Electronics

Energiatehnika OÜ on Delta Electronics ainus volitatud süsteemiintegraator Eestis. Energiatehnika on Delta Electronics edasimüüja, kes suudab pakkuda terviklahendust ja tehnilist tuge.

Globaalne Taiwani juurtega elektroonikafirma, mis arendab ja toodab maailmas kõige suuremas koguses toiteplokke, samuti jõupooljuhtmuundureid, servoajameid automaatikakomponente, taastuvenergeetika seadmeid energiajuhtimissüsteeme, roboteid jm.

Tooted

Block

Block

Block on trafode, toiteplokkide, reaktorite ja EMC filtrite tootja, mis on asutatud Saksamaal 1939. aastal ja praegu tegutseb 4 kontinendil. Kõik tooted on tippklassi kvaliteediga, olemas on enamus sertifikaate, tarned on kiired enamasti otse tehase laost.


Tooted

Tramec

Tramec

Tramec on Itaalia firma TVT grupist. Toodanguks on kõrgekvaliteedilised tigu-, hüpoid-, paralleelsete võllidega, võllile paigaldatavad, nurk-, planetaarreduktorid jm. Lisaks pakutakse elektrimootoreid, sagedusmuundureid, inverterid jm. Toodangut eksporditakse üle maailma, muuhulgas Aasiasse. Põhjus on selles, et Trameci reduktorid on kvaliteetsed soodsa hinna juures.


Tooted

LENZE

Lenze

Energiatehnika OÜ on ainus Lenze volitatud süsteemiintegraator Eestis. Oleme Lenze edasimüüja, kes suudab pakkuda terviklahendust, nõustades ja pakkudes tehnilist tuge.

Ülemaailmse haardega Saksa tootja, kes on spetsialiseerunud täppis-elektriajamitele, automaatikaseadmetele ja elektertranspordi veoajamitele. Lenze on Saksa masinatööstuse lemmiktarnija, kuna firma toodete kvaliteet, tarned ja teenindus on lihvitud ideaalilähedaseks. Kõik tooted ja tehniline tugi on ööpäevaringselt saadaval üle maailma.

Tooted

Gossen Metrawatt

Energiatehnika OÜ on Gossen Metrawatt ametlik esindaja ja maaletooja Eestis. Aitame kliendil sobiva mõõteriista välja valida ja pakume tehnilist tuge.

Gossen Metrawatt on ülikvaliteetne Saksa profimõõteriistade ja testimisseadmete tootja aastast 1906. Firma toodab eriti kõrgekvaliteedilisi mõõteriistu, paigaldiste ja seadmete ohutustestreid, mis vastavad kõige karmimate standardite ja sertifitseerijate nõuetele üle maailma.

Magnet-Schultz

Energiatehnika OÜ on Magnet-Schultz eksklusiivne esindaja ja maaletooja Eestis. Aitame kliendil sobiliku toote välja valida ja pakume tehnilist tuge.

Magnet-Schultz on maailma suurim elektromagnetite tootja, kes on asutatud Saksamaal 1912. aastal. Peamisteks toodeteks on kõrgekvaliteedilised lülitusmagnetid, ventiilmagnetid, pöördmagnetid, hoide- ja lukustusmagnetid, aga ka andurid ja erilahendused.

Magnet-Schultz tooteid müüme ainult juriidilistele isikutele, st registreeritud ettevõtetele või ühendustele.


Tooted

PeakTech

Energiatehnika OÜ on PeakTech Prüf- und Messtechnik GmbH maaletooja. Aitame valida sobivat mõõteriista ja pakume tehnilist tuge.

PeakTech Prüf- und Messtechnik GmbHon Saksa ettevõte (asutatud 1957), kes müüb oma nime ja kvaliteedikontrolli all peamiselt allhankena toodetud elektroonika ja keskkonna mõõteriistu, testreid, ostsilloskoope, toiteallikaid, signaaligeneraatoreid jpm. Peaktechi toodetel on soodne hinna ja kvaliteedi suhe, mis sobib hästi enamikule Eesti klientidele.

PeakTechi kasutusjuhendid (pdf)

PeakTechi toodete ametlikud ostukohad on STOKKER ja OOMIPOOD.  Kui Te ei leidnud endale sobivat toodet, saatke päring info@energiatehnika.ee

PeakTechi toodete valik: https://energiatehnika.ee/peaktech/