Gossen Metrawatt mõõteriistad

Gossen Metrawatt toodete kataloog 2021/2022 PDF-is

Gossen Metrawatt GmbH

Üks maailma juhtivaid mõõtesüsteemide tarnijaid. GOSSEN METRAWATT kaubamärgi all arendab ja turustab ettevõte laias valikus kvaliteetseid mõõte- ja testimisseadmeid elektrikaubandusele, tööstusele ja meditsiinisektorile.

Vaata tootevalikut meie kodulehel: https://energiatehnika.ee/tootesilt/gossen-metrawatt/

Loe elektriohutus testrite kohta: https://energiatehnika.ee/millise-mooteriistaga-tuleks-elektriohutust-testida/

Professionaalsed mõõteriistad

Toodete hulka kuuluvad mõõte- ja testimisseadmed elektrisüsteemide ja -seadmete standardseks testimiseks, multimeetrid, kalibraatorid, võrguanalüsaatorid, toiteallikad, samuti muundurid ja võimsusmõõturid kõrgepinge mõõtmiseks. GMC-I Messtechnik pakub klientidele ka mitmekülgset koolituskursust ja töötab välja energiajuhtimise kontseptsioone. Ettevõtete grupp juhib oma DAkkS sertifitseeritud kalibreerimiskeskust, mis teostab DAkkS, ISO ja tehase kalibreerimisi praktiliselt kõigi elektriliste mõõtmisväärtuste jaoks. Gossen Metrawatt GmbH on osa GMC Instruments grupist, kuhu kuuluvad ka teised mõõtmise ja testimise tehnoloogia spetsialiseerunud tootjad – eelkõige Camille Bauer Metrawatt, Dranetz, Prosys, Seaward ja Rigel ning Kurth Electronic. Kontserni tootmiskohti Saksamaal, Šveitsis, Inglismaal ja Ameerika Ühendriikides täiendab ülemaailmne müügivõrk.

Mõõtmine ja katsetamine: peamine põhimõte on ohutus. Voolu, pinget, takistust ja energiat puudutavad küsimused on elektriliste protsesside usaldusväärseks hindamiseks hädavajalikud. Gossen Metrawatt tooted, süsteemilahendused ja teenused on kavandatud ja välja töötatud järgmistes valdkondades:

  • Elektrilised mõõtmis- ja katsetehnoloogiad
  • Energiahaldus
  • Mõõteandurid
  • Juhtimistehnoloogia
  • Toiteallikatehnoloogia
  • Salvestustehnoloogia
  • Kasutajatugi

Kliendipõhised lahendused

Järjepidev vastavusse viimine klientide nõudmistega on kinnitanud nende positsiooni ülemaailmse turuliidrina. See on teinud nende klientide jaoks palju asju lihtsamaks. Lai, hästi tasakaalustatud tootevalik, sealhulgas nõustamine, projektitehnoloogia, tooted, koolitus ja teenused: Gossen Metrawatt pakub kõike ühest allikast. GMC-I on kogu maailmas hästi tuntud kliendipõhiste lahenduste eduka rakendamise poolest. Soovides Sinu tööd ka tulevikus lihtsamaks muuta uuenduslike toodete, süsteemilahenduste ja teenustega.

 

Täpsemat infot Gossen Metrawatt toodetest leiate Gossen Metrawatt kodulehelt.

Küsimuste korral võtke meiega julgesti ühendust täites allolev väli. Jätke oma kontaktandmed ja kirjeldage lühidalt oma muret ning vajadusi.