Block – trafod, filtrid ja toiteallikad

Block trafod, toiteplokid, reaktorid ja EMC filtrid on kvaliteetsed ja vastupidavad. Block mis on asutatud Saksamaal 1939. aastal ja praegu tegutseb 4 kontinendil. Kõik tooted on kõrge kvaliteediga, olemas on enamus sertifikaate, tarned on kiired enamasti otse tehase laost.

Laialdane valik standard- ja erilahendusi masinaehitajale

Block, koostöös Energiatehnikaga, pakub oskusteavet ja tehnilist tuge, olles tugevaks arenduspartneriks projekti algusest kuni toote paigaldamiseni.

Block Filtrite väljatöötamine

Block-i Filtrite väljatöötamine on võimalik Block-i EMC katselaboris või kliendi juures kohapeal. Võimalikud on ka rakendusspetsiifilised elektromagnetilise ühilduvuse kavandid ning erilahenduste paindlik tootmine ja arendamine.

Ettevõttel on kõrge vertikaalse integratsiooni tase ja sertifitseeritud kvaliteedijuhtimine. Toodete arendamisel on kasutatud kõiki asjakohaseid rahvusvahelisi tootestandardid.

Väljatöötatud tehaste ja masinate ehitajate nõudmistele

Block-is on riiulilt saadaval üle 1200 standardtoote – trafod, toiteallikad, reaktorid ja filtrid. Block-i laiaulatuslik tootevalik on väljatöötatud tehaste ja masinate ehitajate nõudmistele vastavalt. Trafode ulatuslik toitekonfiguratsioon pakub kiiresti kättesaadavaid standardlahendusi peaaegu kõigi rakenduste jaoks.

Standardina IPXXB kaitseastmega trafosid saab varustada ümbrisega ja suurendada kaitseastet IP23-le. Block’i toiteallikate ja elektrooniliste kaitselülitite montaaž on lihtne tänu vedruklemmühendustele. Avatud kommunikatsiooniliidesed hõlbustavad ka integreerimist olemasolevatesse masinasüsteemidesse.

UL ja GL sertifitseeritud Block-i elektroonikaseadmed on eriti töökindlad, tagades suure töökindluse.

Reaktorid ja filtrid tagavad töökindla toite

Block-i standardtoodete mitmekülgsus kajastab masinaehituse mitmekülgsust. Masinaehitus on meie jaoks kõike muud kui standard. Masinasüsteemi elektriajamite tõttu võidakse vajada ka muundurite häiringute vähendamist. Selleks sobivad reaktorid ja filtrid tagavad töökindla toite nii masina ajamisüsteemides kui ka väljaspool neid.

Kvaliteediteadlikkus tagab usaldusväärsuse ja tõhusa klienditeeninduse.

Kliendid saavad toodete väljatöötamisel ja tootmisel kasu meie pikaajalisest kogemusest masinate ja tehaste toitesüsteemide optimaalsel varustamisel.

Blocki toodete kvaliteet on nende peamine omadus, mis võimaldab Sul kindel olla süsteemi kõrges töökindluses.

Kogu arendus-, tootmis- ja kvaliteedikontrolli protsess toimub Block’i tehases

Kogu arendus-, tootmis- ja kvaliteedikontrolli protsess toimub Block’i tehases. Olgu selleks täisautomaatne mähkimine, lehtmetalli stantsimine, elektroonika tootmine ja tarkvaraarendus või EMC ja  seadme erikeskkondades testimine. Me tagame rahvusvaheliste standardite järgimise, alates sertifitseerimisest.

Lisaks mõistame ja arvestame igal sammul individuaalseid nõudeid, luues kliendispetsiifilisi süsteemiintegratsiooni lahendusi.

MEHAANIKA – JA SÜSTEEMITEHNIKA TOOTED

Kataloog BLOKK DIREKT

Tehniline müük ja suur arenduskeskus pakub laias valikus kliendispetsiifilisi süsteemiintegratsiooni lahendusi – 3D CAD-andmed ja ePlan-i makrod on saadaval arendus-, tootmis- ja planeerimisprotsesside jaoks enamiku meie standardtoodete kohta.

Paindlikkus ja valmisolek globaalseks kasutuselevõtuks

Tehnilised või mehaanilised kohandused pole masinaehituses haruldased. Tänu paljude aastate kogemustele suudame masinaehitajate tüüpiliste nõudmiste täitmisel tugineda modulaarsüsteemile. Seetõttu saab võimsust reguleerida või täiendavaid ühendusi ja klemme kiiresti lisada. Seda paindlikkust väärtustavad eriti rahvusvahelised kliendid.

Euroopas toodetud masinaid saab kasutada ka USA-s, näiteks sobiva toitetrafo abil. Kliendispetsiifiliste nõuete täitmiseks vastavalt USA nõuetele on ideaalne, kui on saadaval standardlahendus sobivate ühendustega ning toode on vastavalt Ameerika standarditele sertifitseeritud.

Tänu põhjalikele teadmistele saaksime Sinu jaoks toota näiteks eriti kompaktse, ökonoomse või tõhusa lahenduse, mis põhineb täiustatud simulatsioonidel, näiteks FEM-simulatsioon, või ettevõttesiseselt välja töötatud tarkvaral ‘Taid’ induktiivmähiste jaoks. Selles protsessis saame kasutada mitmesuguste materjalide töötlemist või ettevõttesisest mehaanilist töötlemist. Olgu selleks siis nanokristalliline südamik või 0,1 mm paksused elektrotehnilised teraslehed. Värskeimad uurimis- ja arendustegevuse tulemused viivad ikka ja jälle uuendusteni, nagu uudne mähisetehnoloogia, mis seda kõike ühendab.

Tööstus 4.0 kommunikatsioonistandardid

Andmed on nutikate tehaste oluline komponent. Ettevõttes levinud digitaalne võrgundus võimaldab protsesside juhtimist, analüüsi ja optimeerimist reaalajas. IO-link ja muud kommunikatsioonistandardid võimaldavad masinate ja komponentide vahel sujuvalt ühilduvat andmevahetust. Meie EasyB kaitselülitid pole mitte ainult modulaarsed, vaid pakuvad ka liideseid andmevahetuseks ning üksikute kanalite võimsuse jälgimiseks ja juhtimiseks. Katkematud toiteallikad edastavad infot oma jõudlustasemest ja järelejäänud kasutusea kohta. Spetsiaalsetes rakendustes töötasime klientidega välja lahenduse toiteallikast ja IO-liidesega UPS-ist, et saaksime andmete abil hooldustöid prognoosida. See ennustav hoolduslahendus pakub meie kliendile olulist lisandväärtust ühelt nõuande-, arendus- ja tootmisteabe allikalt. Selliseid eritellimusel valmistatud projektide kogemusi tutvustatakse standardseeriale ikka ja jälle.

Süsteemi kõrgeim talitluskõlblikkus tänu kvaliteedile, teenindusele ja masinaandmetele

Kasutatavate toodete kvaliteet on pikka aega lakanud olemast masinate ja süsteemide loomisel ainus tegur, mis tagab süsteemi kõrge talitluskõlblikkuse. Masina andmete reaalajas salvestamine ning kaughooldus ja -juhtimine vähendavad hooldustöid ja pikendavad hooldusintervalle, et saaksid planeerida masina tööaegu nii, et seisakuid oleks minimaalselt või neid ei olekski. BLOCK-i laiaulatuslik teenus- ja arendustegevus pakub masina- ja tootmissüsteemidele täiuslikku tehnikat.

Valge paber: passiivsete harmooniliste filtrite valikuline kondensaatori lahtiühendamine

BLOCK veebimess

Pidev täiustamine

Juba aastakümneid on BLOCK olnud tugev globaalne partner kaubanduses ja tööstuses trafode, toiteallikate, kaitselülitite, reaktorite ja EMI filtrite osas. Kliendid hindavad meie usaldusväärsust, kvaliteeti ja teenuse tulemuslikkust. Selle jätkumise tagamiseks keskendub BLOCK järjepidevalt sellele, et kiire ja usaldusväärne arendamine, tootmine ja nõustamine oleks ühes kohas.

Me arendame klientide toodete jaoks ideaalseid toitelahendusi. Koos oma ettevõttesisese arenduskeskusega pakub BLOCK oma suure tootevaliku kõrval kiiret kohandamise ja tootearenduse teenust.

Toiteplokid ja kaitselülitid

Redundancy module

Drosselid ja filtrid

Energiatehnika OÜ on Block ametlik partner ja süsteemiintegraator Eestis. Meie insenerid on läbinud Blocki trafode ja teiste komponentide koolitused. Valik tooteid olemas Tallinna laos või kättesaadavad lühikese tarneajaga.

Võta meiega ühendust telefonil +372 655 1312 või täida allolev vorm oma soovide kirjeldusega.

    Võta meiega ühendust: