placeholder

Delta tolmu- ja veekindlad CPF2000 seeria sagedusmuundurid

Category:

Description

Uus sagedusmuundurite seeria on välja töötatud, pidades peamiselt silmas vee-, kütte-, ventilatsiooni- ja kliimasüsteemide pumpade ja ventilaatorite mootorite kiiruse juhtimise vajadusi. Loodud on võimalused seadmete sidumiseks hooneautomaatika (BMS) süsteemidega.

Seadme vee- ja tolmukindel IP55 kest võimaldab neid mugavalt kasutada kohtades, kus pidevalt esinevad veepritsmed või tolm. Tiheda kesta tõttu pole CFP2000 seeria sagedusmuunduritele vaja elektrikilpi kaitseks ebasoodsa tolmuse või niiske keskkonna eest, näiteks nagu veepuhastusseadmete pumplates, rõhutõsteseadmetes, tsirkulatsioonisüsteemides, puidutööstuses jne.

Kõigil CFP2000 seeria muunduritel on sisseehitatud EMC filtrid, mis aitavad tagada vastavuse IEC/EN 61800-3 (C1,C2) nõuetele olme- ja ärihoonetes. CFP2000 on varustatud sisemise alalisvoolu drosseliga, mis vähendab toitevoolu kõrgemaid harmoonilisi komponente standardi EN61000-3-12 tööstuse ja ärihoonete nõuete kohaselt, tagades suurema kasuteguri ja parema ühilduvuse elektrivõrguga. CFP2000 juhtimissüsteem hõlmab Delta mitmete aastakümnete jooksul kogutud  pumpade ja ventilaatorite rakenduste oskusteavet; võimekas tarkvaraline programmeeritav kontroller (PLC) võimaldab sagedusmuundurit vabalt programmeerida rakenduse juhtautomaatika funktsioonide teostamiseks riistvaralise kontrollerita.

CFP2000 vee- ja tolmukindel IP55 kest on projekteeritud, arvestades tööstuse, eriti nt keemiliste protsesside jt mustunud aladega. Selle saavutamsieks on sisemised elektroonikakoostud lakitud standardi IEC 60721-3-3 klassi 3C3 kohaselt, mis tagab Delta CFP2000 seeria sagedusmuunduritele konkurentidest tõhusama kaitsetaseme.  Arvestades kõrgema energiatõhususe vajadust, saab CFP2000ga juhtida püsimagnet-sünkroonmootoreid, mis on kõrgeima kasuteguriga ja uueks suundumuseks veemajanduses. Nende kõrge energiasäästlikkusega võimaluste pakkumisega Delta väljendab oma pühendumust rohelisemale maailmale.

Delta uurimistöö osaks oli ka ühilduvuse tagamine. CFP2000 ühildub kõigi peamiste automaatikavõrkudega, nagu Modbus RTU, Profibus DP, CANopen, BACnet, DeviceNET, Modbus TCP, EtherCAT ja Ethernet IP, olles valmis siirduma kaasaegse tööstusautomaatika 4.0 ajastusse. Pakkudes lihtsalt ühildatavaid ja üleantavaid tööstusrakendustele orienteeritud tooteid nagu CFP2000, väljendab Delta oma pühendumust energiatõhusamale maailmale.

Uudsed omadused tööstuse vajadusteks:

  • IP 55 või IP41
  • Toitelüliti võimalus
  • Elektromagnetiliselt ühilduv – EN61800-3 klass C1, C2 sisseehitatud filtritega
  • Lakitud elektroonikakoosted IEC/EN 60721-3-3 klass 3C3 nõuete kohaselt
  • Kõrge lubatud töötemperatuur (kuni 50oC, kuni 60oC vähendatud võimsusel)
  • Sisseehitatud alalisvooludrossel vastavalt standardile EN61000-3-12 (THDi < 48%)
  • Püsimagnet-sünkroon- ja asünkroonmootorite juhtimine
  • Toitepingete vahemik: 3-faasiline vahelduvpinge 380 V kuni 480 V (-15% kuni +10%), 50 või 60 Hz
  • Automaatikavõrgud: Modbus RTU®, Profibus® DP, CANopen®, BACnet®, DeviceNET®, Modbus TCP®, EtherCAT®, Ethernet IP™