Artiklid

Gossen Metrawatt uus TRMS-i multimeetrite seeria

GOSSEN METRAWATT SAI VALMIS UUE TRMS-i  MULTIMEETRITE SEERIA.

Multimeetrid meie e-poes: https://energiatehnika.ee/tootekategooria/mooteriistad/multimeetrid/

Gossen Metrawatt mõõteriistad

 

 

 

 

METRAHIT IM TECH BT käikulaskmisega on Gossen Metrawatt oma uue põlvkonna digitaalsete TRMS-multimeetrite põlvkonna valmis saanud.

METRAHIT IM seeria vooluvõrgust sõltumatud universaalsed multimeetrid on varustatud patenteeritud kiirvahetatava laetava akuga ja on ainsad käeshoitavad seadmed turul, millel on kuni 1 µΩ eraldusvõimega neljajuhtmelise millioomi mõõtmise funktsioon.

Uus mudel IM TECH BT, mis on kohandatud kasutamiseks tööstusliku tootmise ja katsetamise valdkondades ning nende teeninduses, hõlmab laia valikut vajalikke teste. Seega IM TECH BT on tasuv lahendus, mis sobib ideaalselt elektrimasinate ja -ajamite ning auto-, energeetika- ja automaatikasektori süsteemide hoolduseks, teeninduseks ja diagnostikaks.

Millioomide mõõtmine mõõtevooluga kas 200 mA või 1 A võimaldab täpselt määrata isegi minimaalseid kontakttakistusi keevis- ja neetühendustes, nt lennuki väliskestadel (Wicki test) ning mõõta täpselt hübriid- ja elektrisõidukite potentsiaaliühtlustusi 200 mA vooluga vastavalt UN ECE R100-le.

TRMS multimeeter METRAHIT IM TECH BT
Uus TRMS multimeeter METRAHIT IM TECH BT integreeritud millioomi mõõtmise ja patenteeritud kiirelt vahetatava akuga

 

DAkkS-kalibreeritud multimeeter vastab mõõtekategooriale 1000 V CAT III. Selle funktsionaalne ulatus hõlmab ka voolu ja pinge tegeliku efektiivväärtuse (TRMS-i) mõõtmisi sagedusvahemikus kuni 10 kHz või 100 kHz ning temperatuuri täppismõõtmisi RTD takistusandurite ja K-tüüpi termopaaridega.

Lisafunktsioonid hõlmavad mahtuvuse mõõtmist, otsest ja kaudset voolu mõõtmist andurtangidega, dioodide testimist konstantse vooluga ning lühiste ja katkestuste kiiret jätkuvuse testimist akustilise signaaliga. Kasutaja saab aktiveerida 1 kHz madalpääsfiltri, et tuvastada ohtlikke pingeid, nt väliste parasiitsignaalidega kaablitel.

Erinevaid mõõtmisfunktsioone saab lihtsalt ja turvaliselt valida pöördlüliti abil. Testijärjestused, mõõteseaded ja tulemused kuvatakse selgelt 3,5-tollisel TFT-värviekraanil, mis on hästi loetav isegi eredas valguses. Integreeritud reaalaja kellaga andmesalvesti logib kuni 300 000 mõõteväärtust, mida saab push/print funktsiooni kasutades ka otse testitarkvarasse edastada. Andmesideks on integreeritud Bluetooth-liides.

METRAHIT IM TECH BT on tolmu ja pritsmevee kaitsega vastavalt IP52-le, on varustatud kummist kaitsekatte, kõva kohvri, liitiumioonaku, USB-laadija, ohutusmõõtekaablite, Kelvini mõõteklemmide, DAkkS kalibreerimissertifikaadi, lühikese kasutusjuhendi ja IZYTRONIQ Business stardilitsentsiga.

Firmast Gossen Metrawatt

Gossen Metrawatt, üks maailma juhtivaid mõõtesüsteemide tarnijaid, arendab ja turustab laia valikut kvaliteetseid mõõte- ja katseseadmeid elektrikaubandusele, erinevatele tööstusharudele ja avalikule sektorile.


Gossen Metrawatti kaubamärk on aastakümneid olnud ohutuse ja kvaliteedi „Made in Germany” sünonüüm.

 

Firma tootevalikus on mõõteriistad ja testrid nii paigaldiste, seadmete ja masinate elektriohutuse mõõtmisteks kui ka elektrisõidukite ja meditsiinitehnika tööstustele.

Täiendavad tähtsamad valdkonnad on pinge kvaliteet, akude testimise tehnoloogia, multimeetrid, kalibraatorid, toiteallikad ja energiahaldussüsteemid.

Tõeliselt terviklikuks elektriohutuse valikuks pakub Gossen Metrawatt ka pidevalt kasvavat digi- ja pilveteenuste valikut ning toetab oma kliente mitmekülgse koolitusprogrammi ja laia valiku müügijärgsete teenustega.

Gossen Metrawatt on osa GMC Instruments Groupist, kuhu kuuluvad ka teised mõõte- ja testimistehnikale spetsialiseerunud tootjad – eelkõige Camille Bauer Metrawatt, Dranetz, Prosys, Seaward ning Rigel ja Kurth Electronic.

Camille Baueri ja Rigeli kaubamärgid lisavad tootevalikusse mitmesuguseid mõõtemuundureid, kuvariseadmeid ja tuvastussüsteeme tugevvoolutehnikale ning spetsiaalseid mõõteriistu, testreid ja funktsionaalseid testimisseadmeid meditsiinisektorile.

GMC-I grupp haldab oma DAkkS-sertifikaadiga kalibreerimiskeskust, mis teostab DAkkS-i, ISO- ja tehase kalibreerimisi praktiliselt kõigi elektriliselt mõõdetud koguste jaoks.

GMC-I kontsernil on arendus- ja tootmiskohad Saksamaal, Šveitsis, Inglismaal ja USA-s ning ülemaailmne müügivõrk oma ettevõtetest ja müügipartneritest.

Gossen Metrawatt GmbH esindaja Eestis:

 

 

 

Energiatehnika OÜ
Väike-Männiku 3 11216 Tallinn
Tel: 655 1312
E-mail: info@energiatehnika.ee
Internet: https://energiatehnika.ee/

    Võta meiega ühendust:

     

    Share this post