Artiklid

Energiatehnika OÜ tähistas oma 30. aastapäeva

Energiatehnika OÜ 30. sünnipäev.

Tänavu 17. juulil on Energiatehnika OÜ asutamise 30. aastapäev. Kuna juulis on paljudel puhkuste aeg, siis peeti aastapäeva üritus juba 9. juunil Eesti Vabaõhumuuseumi Setu talus.

Pidu algas külaliste tervitamise, šampuseklaaside kõlistamise ja suupistetega. Kokku said vanad tuttavad kliendid, partnerid ja töötajad, kes polnud aastaid kohtunud. Loeti kokku lapsi, värskendati sidemeid, meenutati möödunud aegu ja arutati päevakohaseid teemasid.

Pikema ettekandega ettevõtte minevikust, tänapäevast ja tulevikuplaanidest esines juhataja Jüri Joller.

Ta võttis oma ettekandes kokku ettevõtte üsnagi seiklusrikkad algusaastad, nime ja logo saamisloo, järkjärgulise kujunemise elektriinseneri firmaks, tutvustas ettevõtte ärisuundi, saavutusi, esindatavaid välisfirmasid ja viimaste aastate tähtsamaid inseneriprojekte trammide moderniseerimisest osakeste kiirendi toiteallika ning robotiajamite arenduseni. Seejärel tutvustas ta ettevõtte missiooni koostöös masinaehitajatega ajamite juhtsüsteemide arendamisel, katsetustel, sertifitseerimise nõustamisel ning komponentiga varustamisel. Lõpus tänas ta kohaletulnud töötajaid, kliente ja partnereid. Järgnes õhtusöök, külaliste lühemad sõnavõtud ja tervitused. Seejärel toimus viktoriin Energiatehnika ajaloost.

 

Pärast ametlikku osa said külalised nautida eriti maitsvat  juubelilogoga torti, mille lõikasid lahti kaks asutajaliiget ─ algusaastate juhataja Kalle Riepulk ning praegune juht Jüri Joller.

Energiatehnika OÜ sünnipäevatort

Külalistel oli võimalus Vabaõhumuuseumi väljapanekuid tasuta külastada ja  hobukaarikuga sõita. Ilm oli ilus, tore pidu jäi kõigile meelde ning andis uut jõudu edasi rühkida.

Vaata ka: https://energiatehnika.ee/firmast/

Share this post