Artiklid

Elektriseadmete elektriohutuse testimine

Elektriseadmete elektriohutuse testimine aitab kaitsta inimesi elektriõnnetuste eest ja seega tagada nende turvalisust. Samuti tuleks loomulikult kaitsta seadmeid jm vara elektriavarii kahjude eest.

Saadaval on uudne elektriohutuse testri SECUTEST ST base 10 komplekt, mis sisaldab pakub kõike vajalikku elektriseadmete kaitsemeetmete tõhusaks testimiseks, sh tarkvara Secutest DB+ ja DB Comfort laialdasi funktsioone, samuti vöötkoodilugejat, kande- ja transpordikotti ning adapterit EL1 mitme pistikupesa ja pikendusjuhtme praktiliseks testimiseks, (komplekti tellimiskood: M708E).

 

elektriseadmete ohutuse testimine

Standarditele vastavate katsejadadega testimisseade seadmete elektriohutuse testimiseks pärast remonti ja perioodiliseks testimiseks, sealhulgas IZYTRONIQ andmetöötlustarkvara.

SECUTESTST BASE 10 pakub kõiki mõõtmis- ja testimisfunktsioone elektriliste meditsiini-, keevitus jm seadmete kaitsemeetmete tõhususe testimiseks – eelmääratletud ja valikuliselt programmeeritavate katsejadadega vastavalt testistandarditele EN 50699 ja EN 50678, IEC/EN 62353 ja IEC/EN 60974-4.

Uued, veelgi enam optimeeritud mõõtmistsüklid võimaldavad teha senisest rohkem mõõtmisi päevas.

Kasutamine on nii lihtne, et testimist saab läbi viia ilma eriteadmisteta. SECUTEST ST BASE hooldusgarantiiga võite olla kindel, et teie testseade on endiselt ajakohane isegi 10 aasta pärast. 

Meie kliendid on seetõttu SECUTESTi mõnel juhul üle 20 aasta kasutanud – ja see on enimmüüdud ohutustester kõigile kuni 400 V elektriseadmetele nii pistikuga kui ka ilma

Toote tähtsamad omadused

 • Eelkonfigureeritud katsejärjestused elektriseadmete kiireks testimiseks
 • Sobib kasutamiseks instrueeritud isikutele
 • Laiaulatuslik andmehaldus- ja salvestuskontseptsioon automatiseeritud testimisjärjestuste ja individuaalsete mõõtmiste jaoks – kuni 50 000 andmekirje jaoks, pakkudes HTML-testiaruannet USB-mällu

Teie eelised

 • Kasutaja abistamine eelprogrammeeritud testijadade abil vastavalt standarditele koos tulemuste automaatse hindamisega, mis sobib seega erakordselt hästi kasutamiseks juhendatud isikutele.
 • Kiire juurdepääs mõõtmis- ja testimisfunktsioonidele pöördlüliti, otsevalikuklahvide ja funktsiooniklahvide kaudu.
 • Tänu kompaktsele, löögikindlale integreeritud kummikaitsega korpusele sobib eriti hästi mobiilseks kasutamiseks isegi ehitusplatsidel ja tööstuskeskkonnas.
 • Unikaalne mitmekordne mõõtmine võimaldab mugavalt dokumenteerida mitut mõõtepunkti.
 • Sobib rahvusvaheliseks kasutamiseks tänu ulatuslikele keele, klaviatuuri, märgistiku, kuupäeva, kellaaja ja riigipõhiste standardite seadistusvõimalustele

Rakendused

 • Töökindel, põhjalik ja tõhus testimine
 • Elektriseadmed vastavalt standardile EN 50699/EN 50678, sealhulgas pikendusjuhtmed ja PRCD-d
 • Elektrilised meditsiiniseadmed vastavalt standardile IEC/EN 62353
 • Kaarkeevitusseadmed vastavalt standardile IEC/EN 60974-4

 

Lähem info:

https://www.gmc-instruments.de/en/products/secutest-st-base

https://www.gmc-instruments.de/media/doku/ax/secutest-s4/secutest-base-pro-seculife-stbase-kba_gb.pdf

SRCUTEST ST BASE e-poes https://energiatehnika.ee/toode/secutest-st-base-elektriohutuse-tester/

 

Tellimine:

Energiatehnika OÜ

E-post: info@energiatehnika.ee, tel. 655 1312.

Share this post