Delta sagedusmuundurid

Delta Electronics (Taiwan) sagedusmuundurid ja servoinverterid sobivad paremini hinnatundlikumale kliendile. Delta pakub 25 seeriat sagedusmuundureid ja 9 seeriat servoinvertereid. Tehnilistest võimalustest tavaliselt puudu ei tule. Delta sagedusmuundureid asünkroon – ja sünkroonmootoritele toodetakse 200 vatist 7,5 megavatini. Servoinvertereid ja -mootoreid on saada 50 vatist 15 kilovatini. Varasemad väheste võimalustega sagedusmuundurite seeriad on asendatud uute põlvkondadega, mis on üha võimekamad. Kõike, mis vaja, saab teha. Sealhulgas C2000 seerial on tarkvaraline tööstuskontroller PLC 10 000 programmireale ja hulk lisamooduleid mitmesuguste andurite ja automaatikavõrkude ühendamiseks. Vaikimisi on sagedusmuundurites ja servoinverterites Modbus võrgu ühendus. Valikuna on saadaval CANopen, EtherCAT jt automaatikavõrkude liidesed. Delta toodangus on ka vee- ja tolmukindlad IP55 ja IP66 sagedusmuundurid. See võimaldab loobuda elektrikilbist ja paigaldada sagedusmuundur otse seinale üsna keerulistes keskkonnaoludes alates -15 kuni 50 oC. Elektrikilp ja selle ehitamine koos vajaliku jahutuse ja õhufiltritega on oluline kulutus, mille saab säästa. Delta lubab kasutajal garantiid kaotamata paigaldada ka juhtimisnuppe IP55 sagedusmuundurile, kus on selleks ruumi. Uuematel sagedusmuundurite mudelitel on saadaval STO ohutusseiskamise sisendid, mis võimaldavad masinatel nõutud hädaseiskamise ahelates toime tulla turvareleeta, mis tähendab kuni 100 eurost säästu turvarelee riistvaralt ja lisaks ära jäävalt montaažilt.

Lühiajaliselt ülekoormatavad kuni 3kordse nimimomendiga

Peab arvestama, et Delta servoinvertereid saab kasutada ainult sama firma piiratud valiku servomootoritega. Delta servomootorid on lühiajaliselt ülekoormatavad kuni 3kordse nimimomendiga. Delta sagedusmuundurid ja servoinverterid on väga vastupidavad, kuid töötavad kõige paremini koos sama tootja tööstusautomaatikaga, mida toodetakse samuti laias valikus. Delta Electronics on väga suur tootja, kelle toodang vastab kõrgetele kvaliteedinõuetele ja omab praktiliselt kõiki vajalikke sertifikaate kasutamiseks üle maailma. Heaks näiteks on see, et Volkswagen kasutab mõnedel oma hübriidautode mudelitel Delta veoinvertereid.

18 kuuline ülemaailmne garantii

Delta sagedusmuundurite ja servoinverterite kasutus Eestis laieneb pidevalt. Tarned on muutunud  kiireks, kuna Hollandis on Euroopa keskladu, mille laoseis on kiiresti kasvanud. Seal on siiski piiratud valikus Euroopa turule sobivaid sagedusmuundureid ja servoinvertereid. Delta toodetel on 18 kuuline ülemaailmne garantii, mis garantiijuhtumil tagab tasuta uue seadme tarne mistahes riiki. Eesti esindaja on Energiatehnika OÜ, kes on firmaga Delta Electronics koostööd teinud 2009. aastast. Energiatehnika inseneridel on teadmised, oskused ja kogemused Delta sagedusmuundurite ja servoinverterite kiireks ja tõhusaks rakendamiseks.

Energiatehnika OÜ on volitatud Delta Electronics süsteemiintegraator Eestis. Meie tunneme oma toodet ja pakume tehnilist tuge. Võta ühendust, küsi nõu. Uuri oma võimalusi.