Tootekoolitused

Tänapäeva mikroelektroonika-, automaatika- ja mõõteseadmed teostavad keerukaid ülesandeid lõppkasutaja jaoks näiliselt väga lihtsalt ja kiirelt. Seadme kasutama õppimine võib võtta näiteks mõned minutid kuni tunni. Lihtsama programmeeritava kontrolleri lahenduse riist- ja tarkvara väljatöötamiseks kulub spetsialistil mõni päev kuni nädal. Tootekoolituseta spetsialist võib uue kontrollerisüsteemi leidmisele, ostmisele, tundmaõppimisele ja katsetamisele kulutada mitu kuud, kuid tulemus võib olla ikkagi poolik ja seda ei saa kliendile üle anda. Peamine barjäär on riist- ja tarkvarakäsiraamatute tohutu infomaht, mis keerukamatel seadmetel ulatub tuhandete lehekülgedeni. Sellises mahus võõrkeelse keeruka tehnilise info läbitöötamine võtab kaua aega ja nõuab töötajalt suurt kannatust ja pühendumist. Internetist leitud juhised ei pruugi aga olla kõige õigemad.

Vajalike baasteadmiste korral aitab tootekoolitus uut programmeeritavat kontrollerit või servokontrollerit õigesti kasutama õppida juba 1-2 päevaga. Koolitusel saadud tootja esindaja juhised ja näited võimaldavad kohe asuda oma rakendusi programmeerima. Kasutades hästitoimivat riistvaralist lahendust ja õigeid töövõtteid säästate oluliselt tööaega. Spetsialisti konkreetse tööülesande kiiremat ja kvaliteetsemat täitmist võimaldav koolitus tasub end sageli esimese projektiga.

Elektriajamite energiasäästukoolitused ja rakendusprojektid ei ole nii kiire tasuvusajaga, kuid investeering toodab kasumit veel palju aastaid pärast tasuvuspunkti ületamist.

Koolitused toimuvad eelregistreerimise alusel grupile või erikokkuleppel ka tellijale kohapeal.
Koolituse läbinutele väljastatakse täiendkoolituse tunnistus. Energiatehnika OÜ on Haridus- ja Teadusministeeriumis registreeritud täiendkoolitaja.

 

    Võta meiega ühendust: