Tööaeg:E-R 8:30 - 17:00Helistage meile:(+372) 655 1312

Tootekoolitused

Miks on vaja tootekoolitusi?

Tänapäeva mikorelektroonika-, automaatika- ja mõõteseadmed teostavad keerukaid ülesandeid lõppkasutajale näiliselt väga lihtsalt ja kiirelt. Seadme kasutama õppimine võib võtta näiteks mõned minutid kuni tunni. Lihtsama programmeritava kontrolleri lahenduse riist- ja tarkvara väljatöötamiseks kulub spetsialistil mõni päev kuni nädal.

Tootekoolituseta spetsialist võib uue kontrollerisüsteemi väljaotsimisele, ostmisele, tundmaõppimisele, katsetamisele kulutada mitu kuud ja tulemus võib olla ikkagi poolik ja seda ei saa kliendile üle anda. Peamiseks barjääriks on riist- ja tarkvara käsiraamatute tohutu infomaht, mis keerukamatel seadmetel ulatub tuhandete lehekülgedeni. Sellises mahus võõrkeelse keeruka tehnilise info läbitöötamine võtab kaua aega ja nõuab töötajalt suurt kannatust ja pühendumist. Internetist vm leitud juhised ei pruugi olla kõige õigemad.

Mis on tootekoolitusest kasu?

Vajalike baasteadmiste olemasolul aitab tootekoolitus:

  • õppida uut programmeeritavat kontrollerit või servokontrollerit õigesti kasutama juba 1-2 päevaga.
  • tootja esindaja juhised ja näited võimaldavad kohe asuda oma rakendusi programmeerima
  • antakse näpunäiteid hästitoimivate riistvaraliste lahenduste kohta
  • valida toodete ja tarkvara kasutamiseks õiged töövõtted
  • säästa hiljem oluliselt tööaega

Spetsialisti konkreetse tööülesande olulisemalt kiiremat ja kvaliteetsemat täitmist võimaldav koolitus tasub end sageli esimese projektiga. Elektriajamite energiasäästu koolitused ja rakendusprojektid ei ole nii kiire tasuvusajaga, kuid investeering toodab suurt kasumit veel palju aastaid pärast tasuvuspunkti ületamist.

Energiatehnika OÜ insenerid käivad ise regulaarselt tootekoolitustel automaatikaseadmete tootjate juures ja annavad saadud teadmised edasi kolleegidele ja klientidele.

Hetkel on käsil 2018.a koolituskava kokkupanek. Kui teil on idee või vajadus mõne koolituse järele, siis võtke julgesti meiega ühendust info@energiatehnika.ee või telefoni teel +372 655 1312


ENERGIATEHNIKA

Kontakt

Võta ühendust!

+372 655 1312

www.energiatehnika.ee

info@energiatehnika.ee

ASUKOHT


Väike-Männiku tn 3, 11216 Tallinn

KvaliteetLiikmelisus


Jälgi meid: