Artiklid

ETC failide konverter NEXONIQ

ETC failide konverter NEXONIQ

Nüüd on saadaval ETC failide konverter firma Gossen Metrawatt mõõteriistade ETC formaadis andmete sidumiseks IZYTRONIQ tarkvaraga.

Veebruari uudiskirjas oli juttu firma Gossen Metrawatt uue põlvkonna mõõteriistade tarkvarast IZYTRONIQ, mis asendab paljusid varasemaid mõõteriistade andmebaasitarkvarasid. See ainulaadne tarkvara võimaldab globaalselt kokku koondada praktiliselt piiramatu hulga mõõteandmeid erinevat tüüpi mõõteriistadelt. 

Uuele tarkvarale üleminek oli vajalik seoses mõõteriistade järgmise põlvkonnaga. Mõnedel vanematel Gossen Metrawatti mõõteriistadel on võimalik lasta teha uuendused (update) tehases. Kõigil seadmetel see aga võimalik ei ole. Probleemi lahendamiseks on loodud ETC failide konverter NEXONIQ.  See on IZYTRONIQ tarkvara lisamoodul, mis võimaldab lugeda andmeid mõõteriista mälust ja samaaegselt muundada need IZYTRONIQ formaati. Samuti saab sellega konverteerida ja üle kanda olemasolevaid ETC faile järgmistest mõõteriistadest:

SECUTEST 0701-0702 S

SECUTEST SI Module

METRISO PRIME 10

SECUTEST 0701-0702 SII

SECUTEST SI+ Module

GEOHM XTRA

SECUTEST SII

SECUTEST Base (firmware < 1.8.X)

GEOHM PRO

SECUTEST SII+

SECUTEST Base 10 (firmware < 1.8.X)

PROFITEST PVSUN MEMO

SECUTEST SIII

SECUTEST PRO (firmware < 1.8.X)

SECULIFE DF PRO

SECUTEST SIII+

METRAMACHINE

SECULIFE DF BASE

SECUTEST SIII+M

PROFITEST 204

SECULIFE ES XTRA

SECUTEST SIII+H

PROFITEST MTECH

SECULIFE ES PRIME

SECUTEST SIII+MH

PROFITEST MBASE

SECULIFE PS 300

SECUTEST S2N

PROFITEST MBASE+ (firmware < 3.0)

SECULIFE PS 200

SECUTEST S2N+10

PROFITEST MTECH+ (firmware < 3.0)

SECULIFE BP PRO

SECUTEST S2N+W

PROFITEST MPRO (firmware < 3.0)

SECULIFE IF PRO

SECUTEST PSI Module

PROFITESTMXTRA (firmware < 3.0)

 


Tootekood: Z957A

Täiendavat infot leiab aadressilt izytroniq.com

Gossen Metrawatt on ülikvaliteetne Saksa profimõõteriistade ja testimisseadmete tootja aastast 1906. Firma toodab eriti kõrgekvaliteedilisi mõõteriistu, paigaldiste ja seadmete ohutustestreid, mis vastavad kõige karmimate standardite ja sertifitseerijate nõuetele üle maailma.

Energiatehnika OÜ on Gossen Metrawatt ametlik esindaja ja maaletooja Eestis. Nõustame toodete soetamisel ja pakume tehnilist tuge.

Küsimuste korral võtke meiega julgesti ühendust täites allolev väli. Jätke oma kontaktandmed ja kirjeldage lühidalt oma muret ning vajadusi.

    Nimi*

    E-mail*

    Sisu

    Share this post