Väike-Männiku 3, 11216 Tallinn
+372 655 1312
info@energiatehnika.ee

METRALINE RLO CHECK

METRALINE RLO CHECK

Soovime teile tutvustada uudset kaitse- ja potentsiaaliühtlustusahelate kontrolli mõõteriista METRALINE RLO CHECK firmalt Gossen Metrawatt. METRALINE RLO CHECK on vööl kantav madala takistuse digitaalmõõteriist, millel on kaablitrummel 30 m mõõtejuhtmega. 

Kaitsemaanduse ja potentsiaaliühtlustuse tõhususe tagamiseks on eriti tähtis PE-ahelate jätkuvuse ja takistuse kontrollmõõtmine. Mõõteriist näitab rohelise või punase tulega, kas kontroll läbiti või mitte. Seade tuvastab ka ahela pinget ning on kaitstud lühise eest, mis tagab mõõtja kaitse. Mõõtevool on 200 mA; seade teostab automaatselt ka polaarsuse vahetuse.

Mõõtmiseks ühendatakse mõõtetrumli juhtmeotsik krokodillklemmiga PE referentspunkti (nt pistikupesa maandusklemmiga); spiraaljuhtmega mõõteproovik ühendatakse mõõteriista sisendisse  “Ω” ja mõõdetava kaitsejuhiga. Mõõtetulemus ilmub mõõteriista ekraanile. Alla 1 oomi korral annab riist helisignaali. Valgustusseadmete kontrolliks soovitatakse kasutada lisana pakutavat 120 või 180 cm pikkust teleskoop-proovikut Telearm120 või 180 (Z505C / Z505D). 

METRALINE RLO CHECK omadusi

  • Mõõtekategooria CAT III 600 V CAT IV 300 V
  • Mõõtestandard: EN 61557-4
  • Mõõtevahemik: 0 kuni 20 oomi
  • Mõõtejuhtme takistuse kompenseerimine kuni 4 oomini
  • Komplektis: kandevöö, kummist kaitseümbris, patareid, varukaitse, kasutusjuhend ja testimisprotokoll

Küsige täiendavat infot tel. 655 1312 või info@energiatehnika.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga