Tööaeg:E-R 8:30 - 17:00Helistage meile:(+372) 655 1312

Tutvuge meeskonnaga: Jorgen

oktoober 10, 2018

[:et]CIAO! Olen Jorgen, Energiatehnika uus müügispets. Varasemalt on mul  kogemus samal ametipostil metallitööstuse ettevõttes Finest Steel-is. Kuna puutusin igapäevaselt kokku laser- ja painutuspinkidega, otsustasin võtta vastu uue väljakutse ning  hakata masinatööstuse ettevõtteid varustama reduktorite, sagedusmuundurite ja mootoritega.

Selleks, et teile veel kasulikum olla, lähen spetsiaalselt Delta ja Tramec-i tehasesse täiendkoolitustele. Lisaks õpin TalTech-is kaugõppes energiatehnoloogiat.

Olles elanud oma lapsepõlve Itaalias, on ilmselgelt suurimaks huviks jalgpall ja pasta söömine. Lisaks olen tegelenud võitluskunstiga ja kergejõustikuga. Terves kehas terve vaim!

Minu eesmärgiks on leida teile sobiv lahendus võimalikult kiiresti ning vajadusel kaasata kolleegide abi soovituste andmisel.  

Mis siis muud kui hakkame tegutsema!

Kuulutame välja elektriajamite probleemide küsitluse, kus kõikide osalejate vahel loositakse välja ka auhind. Loosist osavõtmiseks ei ole vaja teha muud kui esitada oma mure/küsimus mulle – jorgen.helbre@energiatehnika.ee

 

 

 [:]

ASUKOHT


Väike-Männiku tn 3, 11216 TallinnJälgi meid: