Väike-Männiku 3, 11216 Tallinn Eesti
+372 655 1312
info@energiatehnika.ee

Lenze

Lenze pakub innovaatilisi lahendusi peamiselt masinaehituse, autotööstuse ja elektertranspordi  elektriajamite ning automaatika alal. Pakutavaid täppisjuhtimisega servoajameid kasutatakse laialdaselt robotites, tööpinkides, automaatliinides jne.

Nende tootevalikus on:

  • püsimagnet- ja asünkroon servomootorid;
  • mitmesugused täppisreduktorid ja mootorreduktorid,             
  • laias valikus vaheldid ja sagedusmuundurid asünkroonmootorite ja servomootorite juhtimiseks,
  • automaatikaseadmed – programmeeritavad kontrollerid, kasutajaliidesed,
  • tarkvaralahendused tootearenduseks, automatiseerimiseks jm.

Lenze on tegutsenud üle 60 aasta, gruppi kuulub 52 firmat ja 5 logistikakeskust üle maailma 60 riigis kõigil mandritel. Saavutatud on globaalne kohalolek, kõigi toodete kiired tarned ja lähedus klientidele igas maailma nurgas. Nende tehniline tugi töötab puhkepäevadeta ööpäeva- ja aastaringselt, tagades kiire ja tõhusa lahenduse kõigile klientide probleemidele, soovidele ja vajadustele. Kontsernis töötab üle 3300 inimese, 2013/2014 majandusaasta käive oli 610 miljonit eurot.

Lenze on tuntud kaubamärk ka Eestis, kuna nende tooteid leidub peamiselt Saksamaal toodetud masinates, tööpinkides, tootmisliinides jne. Mõnda aega esindas Lenzet Eestis Soome firma, hiljem läksid esindusõigused Leedu esinduse kätte, kellel aga operatiivne tegutsemine Eestis on raskendatud suurte vahemaade ja keelebarjääri tõttu. Lenze servoajamite tehniline toetus Eestis vajas parandamist, et vastata firma teeninduse kvaliteedi ja operatiivsuse nõuetele.

Energiatehnika OÜ on Lenze ametlik partner ja süsteemi integraator Eestis. Meie insenerid on läbinud Lenze automaatika süsteemide koolituse. Valik sagedusmuundureid ja servoajameid on meil laos olemas või kättesaadavad lühikese tarneajaga.Kogu pakutav tootevalik on leitav Lenze kodulehelt http://www.lenze.com/en-us/

Võta meiega ühendust telefonil +372 655 1312 või täida allolev vorm oma probleemi kirjeldusega.